KuPamięci.pl

Leszek Szczepiński


* 03.01.1954

 

+ 10.06.2016

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Prawosławny (cz. katolicka)

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (29)
Licznik odwiedzin strony
3426
Dodane ponad rok temu
Nina Talbot
(friend of family)
Leszek was an original self taught student and teacher of the world. I only wish I had spent more time with him to learn more about his travels, his thoughts and family. So sad that his life was so short. I wish much peace and light for his family. You had a great man in your lives.
Zgłoś SPAM
ania
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
Piotr Aubry
Je l'avais rencontré en Pologne, en France, et ailleurs..., avec Pixi. Un homme joyeux, sympathique, et plein de vie. Kondolencje dla Rodzinny i dla jego licznych przyjaciół.
Piotr.
Zgłoś SPAM
Wanda Siedlecka
Z Leszkiem poznaliśmy się w Kiosku Koła PTTK nr 1 na PW, dawno, bardzo dawno temu... Przez ostatnie lata spotykaliśmy się od czasu do czasu; w Grecji, w Warszawie, w Paryżu lub wirtualnie przez telefon. Leszek był świetnym przewodnikiem z ogromną wiedzą, którą potrafil umiejętnie przekazać, zmuszając słuchaczy do myślenia. Na zawsze pozostanie mi w pamięci ten dzień z początku maja 2016 gdy Leszek oprowadzał grupę licealistów po Paryżu i znalazł nawet czas na towarzyskie spotkanie i pogawędkę. Bedzie mi bardzo brakować jego opowiadań z podróży, tak ciekawie i humorystycznie przkazanych.
Zgłoś SPAM
Anna Kulinicz-Walczak
Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny Leszka. Był on wspaniałym przyjacielem, niezastąpionym towarzyszem wędrówek. Będzie mi go bardzo brakowało.
Zgłoś SPAM
Stefan Różycki
Poznaliśmy się w połowie lat siedemdziesiątych. Pamiętam niektóre z Jego ówczesnych opowiadań o wędrówkach po fortyfikacjach Przemyśla. I pamiętam bardzo dobrze Jego pracowitość i czas, który przeznaczał na żmudne prace przy załatwianiu formalności poprzedzających i rajdy i obozy górskie. I rzeczowe dyskusje. Leszek był jedną z Osób, które wtedy nadawały kształt akademickiemu środowisku turystycznemu. Z biegiem lat nasze kontakty osłabły. Zawsze jednak był i pozostanie jedną z ważnych osób, które miałem zaszczyt poznać. Na zawsze będzie dla mnie częścią Gór Świętokrzyskich. Cześć Jego Pamięci!
Zgłoś SPAM
Joanna i Tomasz Małolepszy
Danusiu! Najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie, Agnieszki i Tereski. Niezwykła osobowość Leszka pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Małgosia Henschel
(przyjaciółka)
Najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny Leszka - to wielka strata. Nieczęsto spotyka się człowieka tak prawego, życzliwego i skromnego.Zawsze będę pamiętać jego dobroć, cierpliwość, wspaniałe gawędy i podróżniczą pasję.
Zgłoś SPAM
Anna Kołodziejczyk
Wycieczki z Leszkiem były to wycieczki niestandardowe. Ja i moi znajomi dzięki Leszkowi poznaliśmy Rumunię, Serbię, Czarnogórę, Albanię, Macedonię, Mołdawię, Ukrainę, Litwę, Czechy, Słowację, Węgry, Niemcy oraz wiele miejsc w Polsce. Nigdy tych wyjazdów nie zapomnimy oraz naszego pilota-przewodnika. Był to człowiek wyjątkowo uczciwy, o wielkiej wiedzy i uczynny. W imieniu naszego klubu turystycznego składam szczere kondolencje dla całej rodziny.
Zgłoś SPAM
Technikum Hodowli Koni w Piasecznie
Wspaniały człowiek, fantastyczny przewodnik dzięki któremu przeżyliśmy niezapomniane wrażenia. Człowiek honorowy o niezwykłej pogodzie ducha. Brakuje słów żeby opisać smutek na wieść o Jego odejściu. Składamy szczere kondolencje dla całej rodziny Pana Leszka. Wybrał się w podróż za wcześnie, ale szczerze wierzymy że będzie naszym przewodnikiem również po tej drugiej stronie…
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Danuta Dziadyk-Szczepińska
15.06.2016
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.